Prijava Registracija

Poduzetnički portal · Članak

Veličina slova: a A

01 Velj 2024

Nova investicija: Naša najveća dentalna grupacija proširila poslovanje u Sloveniju

Izvor: www.poslovni.hr · Autor: poslovni.hr  

Nova investicija: Naša najveća dentalna grupacija proširila poslovanje u Sloveniju

Adria Dental Group (ADG), najveća dentalna grupacija u srednjoj i jugoistočnoj Europi sa preko 550 zaposlenih, proširila je svoje poslovanje na Sloveniju investicijom u jednu od vodećih dentalnih poliklinika, polikliniku Primadent koja se nalazi u Kopru.

Poliklinika Primadent ima četiri moderno opremljene ordinacije s planom za daljnja proširenja kliničkih kapaciteta, potpuno digitaliziran proces dijagnostike, kao i potpuno digitalizirane procese u zubotehničkom laboratoriju, a upravo po ulaganjima u digitalnu stomatologiju su i prepoznati na slovenskom tržištu.

“Ulaganja u digitalizaciju, kako kliničkog dijela tako i laboratorijskog, omogućila su nam vrhunski standard usluge za pacijente, što je temelj naše snažne tržišne pozicije. Vrhunski tim stručnjaka s jakom tehnološkom pozadinom daje nam za pravo da budemo vrlo ambiciozni u širenju poslovanja u narednom razdoblju, a investicija Adria Dental Group nam je dala dodatnu potvrdu i zalet u tom smjeru. Ponosni smo što postajemo dio najveće dentalne grupacije u regiji”, rekao je Uroš Krmac, izvršni direktor i suvlasnik poliklinike Primadent.

Adria Dental Grupa je u protekle nešto više od dvije godine investicijama i širenjem izrasla u mrežu od deset klinika, devet dentalnih laboratorija i više od 100 najmodernijih dentalnih ordinacija.


Komentari članka

Vezani članci

Samozatajni Šveđanin ojačao svoju ulogu u naftaškom svijetu

07.11.2025.

Kako u svega nekoliko dana sklopiti posao o preuzimanju naftaške imovine vrijedne desetak milijardi dolara? Odgovor na to pitanje može dati trgovac naftom Gunvor iz Ženeve, kojem je potkraj listopada ruska naftna kompanija Lukoil prodala Lukoil Internatio

Muzej iluzija prodat ćemo za mjesec dana, Kompare do travnja 2026.

20.10.2025.

Jedno od poznatijih ulaganja domaćih fondova rizičnog kapitala (PE), Muzej iluzija, za mjesec dana imat će novog vlasnika. Otkrio je to Slaven Kordić, partner u investicijskom društvu Invera Equity Partners, u četvrtak na rovinjskoj konferenciji Zagrebačk

Mplus uspješno zaključio akviziciju Valorisa, vodeće CX kompanije u Rumunjskoj

20.10.2025.

Mplus, BPTO vertikala BOSQAR INVEST grupe (BOSQAR d.d. – ZSE: BSQR), uspješno je finalizirao akviziciju Valorisa, vodeće CX (Customer Experience) i BPO (Business Process Outsourcing) kompanije u Rumunjskoj.

Amines preuzeo rezidencije u Volosku, evo detalja novog premium objekta na opatijskoj rivijeri

10.10.2025.

Najbrže rastuća domaća turistička kompanija, Aminess Hotels & Resorts, nastavlja sa strateškim širenjem svojeg portfelja, dodajući Opatiju kao svoju 11. destinaciju.

Roto dinamic preuzima Hermo, varaždinski lanac za maprodaju pića

02.10.2025.

S 500 novih partnera na području Varaždina, Ludbrega i Ivanca, tvrtka dodatno učvršćuje svoju tržišnu prisutnost na sjeverozapadu zemlje

Tag cloud

  1. 2798 članka imaju tag turizam
  2. 2647 članka imaju tag hrvatska
  3. 1763 članka imaju tag svijet
  4. 1442 članka imaju tag malo i srednje poduzetništvo
  5. 1971 članka imaju tag financije
  6. 1540 članka imaju tag poljoprivreda
  7. 1635 članka imaju tag izvoz
  8. 1306 članka imaju tag trgovina
  9. 1374 članka imaju tag ict
  10. 1225 članka imaju tag investicije
  11. 1302 članka imaju tag industrija
  12. 1069 članka imaju tag zapošljavanje
  13. 1056 članka imaju tag menadžment
  14. 1168 članka imaju tag EU
  15. 859 članka imaju tag poduzetništvo
  16. 663 članka imaju tag opg
  17. 786 članka imaju tag maloprodaja
  18. 538 članka imaju tag poticaji
  19. 669 članka imaju tag tehnologija
  20. 703 članka imaju tag marketing
  21. 458 članka imaju tag koronavirus
  22. 393 članka imaju tag potpore
  23. 505 članka imaju tag hotelijerstvo
  24. 965 članka imaju tag kriza
  25. 514 članka imaju tag eu fondovi
  26. 528 članka imaju tag porezi
  27. 483 članka imaju tag gospodarstvo
  28. 494 članka imaju tag prehrambena industrija
  29. 523 članka imaju tag obrazovanje
  30. 432 članka imaju tag osijek
  31. 539 članka imaju tag krediti
  32. 433 članka imaju tag start up
  33. 505 članka imaju tag dzs
  34. 450 članka imaju tag energetika
  35. 460 članka imaju tag BDP
  36. 415 članka imaju tag hnb
  37. 423 članka imaju tag vlada
  38. 341 članka imaju tag hgk
  39. 440 članka imaju tag banke
  40. 338 članka imaju tag agrokor