Prijava Registracija

Poduzetnički portal · Članak

Veličina slova: a A

17 Srp 2014

Ina traži nove partnere u maloprodajnom poslovanju

Izvor: www.poslovni.hr · Autor: Poslovni.hr  

Ina traži nove partnere u maloprodajnom poslovanju

Nakon uspjeha pilot faze, Ina traži nove partnere za upravljanje benzinskim postajama.

Temeljem uspjeha pilot faze, Ina nastavlja s projektom i traži nove partnere za upravljanje Ininim benzinskim postajama, stoji u današnjem priopćenju iz kompanije.

Komentirajući nastavak projekta, Darko Markotić, Inin izvršni direktor za Trgovinu na malo, rekao je: „Kada smo prošle godine odlučili pokrenuti pilot fazu projekta, u Ini smo bili uvjereni u njegov uspjeh jer je to model iskušan od strane vodećih svjetskih naftnih kompanija i predstavlja jednu od najboljih praksi u industriji kada govorimo o maloprodajnom poslovanju. Zadovoljstvo mi je, stoga, vidjeti njegov nastavak, odnosno proširenje na dodatne benzinske postaje u našoj maloprodajnoj mreži. Očekujemo kako će i novi natječaj, baš kao i onaj od prošle godine, privući veliki broj zainteresiranih kandidata s poduzetničkim duhom i željom da upravljaju svojim poslom uz pomoć Ine, koja je lider na maloprodajnom tržištu u Hrvatskoj. Posebno želimo ohrabriti Inine zaposlenike da se okušaju u ovom modelu jer zahvaljujući svom poznavanju Ininog sustava i rada benzinske postaje, oni čine idealne kandidate. INA će, baš kao u pilot fazi, osigurati svu potrebnu pomoć odabranim kandidatima, kako u osnivanju tvrtke, tako i organiziranju poslovanja na njihovim postajama“.

U ovom operativnom modelu kompanija zadržava vlasništvo nad svom maloprodajnom imovinom uključujući koncesiju, imovinu, objekte, infrastrukturu i robu, dok poduzetnik upravlja tim resursima, kao i svojim timom na benzinskoj postaji, za naknadu dogovorenu s Inom. Uobičajena je to praksa u maloprodajnom poslovanju vodećih svjetskih naftnih kompanija koja ne podrazumijeva izdvajanje maloprodajnog poslovanja, a Ina ga je odlučila uvesti na dio svoje maloprodajne mreže s ciljem osiguranja daljnjeg razvoja i dugoročne održivosti maloprodajnog poslovanja, stoji u priopćenju.

Detaljne informacije o uvjetima dostupne su na www.ina.hr/INAtrazipartnere.


Komentari članka

Vezani članci

Fugaš: Hrvatski LNG terminal stabilan unatoč krizama na Bliskom istoku

20.03.2026.

Ivan Fugaš, direktor LNG terminala Krk, gostovao je u središnjem Dnevniku HTV-a gdje je komentirao trenutačno stanje na tržištu plina i sigurnost opskrbe Hrvatske.

Klub milijardera: Liderova top lista najmoćnijih grupacija u Hrvatskoj

20.11.2025.

Objavljujemo podatke o poslovanju svih grupacija i samostalnih tvrtki s prihodima većim od milijardu kuna (133 milijuna eura)

Ina pokrenula proizvodnju plina na novoj bušotini pokraj Novske

23.07.2025.

Eksploatacijsko polje Jamarice nalazi se otprilike 100 kilometara jugoistočno od Zagreba. Bušotina JAM-183 uspješno je izbušena 2022. godine na dubinu od 2.079 metara.

Top 10 hrvatskih izvoznika: U vrhu energetski divovi i tvrtka milijardera s plaćama od 8000 eura

23.06.2025.

Vrijednost hrvatskog robnog izvoza u prošloj je godini iznosila 24 milijarde eura, što je oko milijardu eura, odnosno pet posto više nego godinu ranije. Među deset najvećih izvoznika tradicionalno dominiraju tvrtke iz energetskog sektora, a među proizvodn

INA i Zdenci trljaju ruke, stigle dobre vijesti

27.12.2024.

S obzirom na veliki značaj otkrića i važnost domaće proizvodnje plina, surađujemo s Ministarstvom gospodarstva kako bi se ubrzale procedure izdavanja dozvola, kažu iz INA-e

Tag cloud

  1. 2882 članka imaju tag turizam
  2. 2726 članka imaju tag hrvatska
  3. 1512 članka imaju tag malo i srednje poduzetništvo
  4. 1817 članka imaju tag svijet
  5. 1403 članka imaju tag ict
  6. 1579 članka imaju tag poljoprivreda
  7. 2008 članka imaju tag financije
  8. 543 članka imaju tag krediti
  9. 1664 članka imaju tag izvoz
  10. 1323 članka imaju tag trgovina
  11. 1357 članka imaju tag industrija
  12. 1262 članka imaju tag investicije
  13. 1086 članka imaju tag zapošljavanje
  14. 1086 članka imaju tag menadžment
  15. 702 članka imaju tag tehnologija
  16. 1185 članka imaju tag EU
  17. 874 članka imaju tag poduzetništvo
  18. 694 članka imaju tag opg
  19. 462 članka imaju tag BDP
  20. 369 članka imaju tag kompanije
  21. 795 članka imaju tag maloprodaja
  22. 560 članka imaju tag poticaji
  23. 711 članka imaju tag marketing
  24. 409 članka imaju tag potpore
  25. 523 članka imaju tag hotelijerstvo
  26. 458 članka imaju tag koronavirus
  27. 457 članka imaju tag start up
  28. 541 članka imaju tag porezi
  29. 370 članka imaju tag žensko poduzetništvo
  30. 516 članka imaju tag eu fondovi
  31. 965 članka imaju tag kriza
  32. 495 članka imaju tag gospodarstvo
  33. 533 članka imaju tag obrazovanje
  34. 498 članka imaju tag prehrambena industrija
  35. 437 članka imaju tag osijek
  36. 515 članka imaju tag dzs
  37. 453 članka imaju tag energetika
  38. 429 članka imaju tag vlada
  39. 418 članka imaju tag hnb
  40. 347 članka imaju tag hgk