Prijava Registracija

Poduzetnički portal · Članak

Veličina slova: a A

10 Ou 2016

Cerovski Print Boutique proglašen najboljom tiskarom u Hrvatskoj i regiji

Izvor: liderpress.hr · Autor: Lider  

Cerovski Print Boutique proglašen najboljom tiskarom u Hrvatskoj i regiji

Na prvom regionalnom festivalu tiska PRINT.Fest 2016 “Dani s Gospodinom Printom” Cerovski Print Boutique proglašen je najboljom tiskarom u Hrvatskoj i regiji. Za tu prestižnu nagradu CROprint GODINE konkurirale su brojne tiskare koje su u nominacijskom procesu uspjele prezentirati adekvatnu svestranost s aspekta širine asortimana.

U konkurenciji natječaja za CROprint i REGprint tako su se našli tiskarski proizvodi iz Hrvatske, Slovenije i Srbije, natječući se za titulu najboljeg unutar 7 kategorija – Reprezentativni tiskarski proizvod, Tvrdi uvez, Meki uvez, Rokovnici, Tisak iz arka te Raznovrsni tiskarski proizvod. Čak sedam proizvoda iz produkcije Cerovski Print Boutiquea doguralo je do finala, noseći nominacije u pet različitih kategorija, dok su tri rada proglašena najboljima, u kategorijama Reprezentativni tiskarski proizvod, Tvrdi uvez i Rokovnici.

Siniša Cerovski, direktor Cerovski Print Boutiquea ovom je prilikom izjavio ”Personalizirani rokovnici zapravo su interni projekt koji smo započeli u želji da našim poslovnim partnerima poklonimo pažnju koju su svojom lojalnošću prema nama svakako zaslužili. I taj se naš mali projekt pretvorio u proizvod koji su svi željeli imati – jer je jedinstven, osoban i drugačjii.“


Komentari članka

Vezani članci

Poljska dominira, a u Hrvatskoj velik pad investicija u startupove

02.03.2026.

Iako u Istočnoj Europi živi trećina europske populacije, ona i dalje privlači tek 5,5 posto ukupnog europskog rizičnog kapitala

Kada tradicija i tehnologija postanu zelena priča – Tiskara Grafing

13.11.2025.

Ova zagrebačka tiskara, s više od tri desetljeća iskustva u offset i digitalnom tisku, danas je prepoznata ne samo po kvaliteti, već i po odgovornom odnosu prema okolišu.

Slovenija ima drastično drugačiji pristup turizmu od Hrvatske. I ide joj odlično

01.09.2025.

SLOVENSKI turizam već neko vrijeme bilježi stabilan uzlazni trend. Naš sjeverni susjed, smješten između Alpa i Jadranskog mora, kontinuirano ostvaruje rast broja dolazaka i noćenja turista te se sve češće spominje kao jedna od poželjnijih turističkih dest

Prva slovenska kompanija koja vrijedi pet milijardi eura

06.02.2025.

Tržišna vrijednost Krke u ponedjeljak je premašila pet milijardi eura, što dosad nije dosegla nijedna slovenska tvrtka. Krka je svakako među prvima na “radaru” onima koji izlaze na Ljubljansku burzu. Ove godine osjetno je veći interes domaćih investitora

Vlasnik Violete: Gradimo novu tvornicu i širimo proizvodnju u Lasti

30.01.2025.

VLASNIK kompanije Violeta iz Gruda Petar Ćorluka najavio je izgradnju nove tvornice higijenskih proizvoda te proširenje proizvodnje i modernizaciju pogona tvornice keksa Lasta iz Čapljine u što će biti uloženo 10 milijuna eura, prenosi Forbes BiH.

Tag cloud

  1. 2891 članka imaju tag turizam
  2. 2729 članka imaju tag hrvatska
  3. 1518 članka imaju tag malo i srednje poduzetništvo
  4. 1820 članka imaju tag svijet
  5. 1405 članka imaju tag ict
  6. 1584 članka imaju tag poljoprivreda
  7. 2010 članka imaju tag financije
  8. 544 članka imaju tag krediti
  9. 1665 članka imaju tag izvoz
  10. 1323 članka imaju tag trgovina
  11. 1363 članka imaju tag industrija
  12. 1265 članka imaju tag investicije
  13. 1086 članka imaju tag zapošljavanje
  14. 1090 članka imaju tag menadžment
  15. 703 članka imaju tag tehnologija
  16. 1186 članka imaju tag EU
  17. 876 članka imaju tag poduzetništvo
  18. 697 članka imaju tag opg
  19. 463 članka imaju tag BDP
  20. 544 članka imaju tag porezi
  21. 371 članka imaju tag kompanije
  22. 795 članka imaju tag maloprodaja
  23. 560 članka imaju tag poticaji
  24. 711 članka imaju tag marketing
  25. 409 članka imaju tag potpore
  26. 524 članka imaju tag hotelijerstvo
  27. 430 članka imaju tag vlada
  28. 460 članka imaju tag start up
  29. 458 članka imaju tag koronavirus
  30. 373 članka imaju tag žensko poduzetništvo
  31. 516 članka imaju tag eu fondovi
  32. 966 članka imaju tag kriza
  33. 496 članka imaju tag gospodarstvo
  34. 533 članka imaju tag obrazovanje
  35. 438 članka imaju tag osijek
  36. 498 članka imaju tag prehrambena industrija
  37. 515 članka imaju tag dzs
  38. 454 članka imaju tag energetika
  39. 419 članka imaju tag hnb
  40. 347 članka imaju tag hgk